HAKKIMIZDAMacaroni Express markası, 2004 yılında Soykanlar İnş. Tur. Gıda San. ve Tic. LTD ŞTİ adı altında Serkan Soykan tarafından İzmir’de Agora AVM’de hizmetinize sunulmuştur. Ardından 2007 yılında Balçova Kipa AVM’de 2. şubemiz, 2010 yılında Gaziemir'de 3.şubemiz, 2012 yılında Manisa Magnesia A.V.M.’de 4.şubemiz, 2013 yılında Çiğli Kipa AVM 5.şubemiz açılmıştır. 2014 yılı Eylül ayında da İzmirpark AVM' de 6. şubemiz hizmete girecektir.

Macaroni Express; günümüzde giderek yükselen hızlı tüketim ihtiyacına ve fast food kültürüne katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

Bizler yepyeni bir lezzet anlayışı oluşturmak için yola çıkılan 2004 yılından bugüne kadar çok uzun yol kat etmiş bulunmaktayız. Sizlerin bize verdiği güç ve destekle önümüzdeki yıllarda daha büyük başarıların altına imza atacağımıza inanıyoruz.

Tadına doyulmaz lezzetlerimizi güler yüzlü hizmetimizle sizlere sunmaya, her şeyin en iyisini ve en temizini yaparak sizleri mutlu etmeye, sizin ilginiz ve sevginizle büyümeye devam edeceğiz.MİSYONUMUZ

Şirketimizin kurucusunun amacı; yıllarca hizmet sektöründe çalışarak elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi Macaroni Express markası ile  “Soykanlar İnş. Tur. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.” çatısı altında; başlangıçta Ege Bölgesi olmak üzere; sonrasında tüm Türkiye'ye bu lezzeti yaymaktır.

Bizler için önemli olan, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi siz müşterilerimize sunmaktır. En çok dikkat ettiğimiz nokta ve politikamız kendi yiyemeyeceğimiz ve çocuklarımıza gönül rahatlığıyla yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü siz müşterilerimize yedirmemektir. Diğer amacımızda her yaş grubuna makarnayı sevdirmek ve makarnanın sağlıklı bir besin olduğunu, kulaktan dolma kilo aldırır diye bildiklerinizin doğrusunu öğretmektir. Sizlere sunduğumuz ürünlerin hammaddelerini, piyasada markalaşmış, sağlıklı besin üretme ve elde etmede kendini kanıtlamış, üstün kalite ile üretim yapan firmalardan temin ederek, sizlerin gözü önüne sunduğumuz mutfağımızda hijyenimizi ön planda tutarak gönül rahatlığıyla ve kendi mutfağınızın ferahlığında siz müşterilerimize sergilemektir.


VİZYONUMUZ

Hedefimiz sektörümüzde en beğenilen ve tercih edilen, temizlik, hijyen, personel, kalite, lezzet ve tat yönünden gıpta edilen, büyümesi ve bayii dağilımının artması, özenilen, akıllarda kalabilen ve alanında mükemmel bir firma olmaktır. İçimizdeki takım ruhunu sürekli artan personelimize yaymak, profesyonel ekip ve iş ahlakı ve mantığıyla bilinen, başarıyla tanınan firma olmaktır. Alışveriş merkezlerinde artan ve tüm Türkiye’de yayılan mağazalarımızla müşterilerimize hizmet edebilmektir. Tüm bunları yaparken kalitemizden, güler yüzümüzden ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden en iyi hizmeti sağlamaktır.